26-28/07/2024 - Antwerpen (Wezenberg)
Belgisch Zomerkampioenschap Open
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Belgisch Kampioenschap (BK)- Organisator: KBZB
- Adres: Desguinlei 17, 2018 Antwerpen
- Informatie: enkel voor stagedeelnemers, enkel voor wedstrijdnummers waar een B(J)K-limiet voor behaald werd. enkel voor geboren vanaf 2009
15/06/24: voorlopige inschrijvingsversie online
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam
* Gevorderden A
* Gevorderden B1
* Gevorderden B2
* Officials
* Pré-selectie A
* Pré-selectie B
* Selectie
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 144 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 6u45 | |
Inzwemmen: | 7u00-8u15 | 15u00-15u45 |
Aanmelden officials: | 7u30 | |
Wedstrijd: | 8u30 | 16u00 |
Documenten
* 1335.pdf
* 1334.pdf
* 1048.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2024-07-26 om 08:30 >>
Wedstrijd 1: 400m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 2: 400m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 3: 100m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 4: 100m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 5: 200m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 6: 200m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 7: 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 8: 50m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 9: 100m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 10: 100m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 11: AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (15-99 / )
Sessie 2: 2 - 2024-07-26 om 16:00 >>
Wedstrijd 12: AFLOSSING 4x100m vrije slag dames (15-99 / )
Wedstrijd 13: AFLOSSING 4x100m vrije slag heren (15-99 / )
Sessie 3: 3 - 2024-07-27 om 08:30 >>
Wedstrijd 14: 100m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 15: 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 16: 50m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 17: 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 18: 200m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 19: 200m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 20: 50m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 21: 50m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 22: 200m wisselslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 23: 200m wisselslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 24: 800m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 25: 1500m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Sessie 5: 5 - 2024-07-28 om 08:30 >>
Wedstrijd 26: 200m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 27: 200m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 28: 50m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 29: 50m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 30: 200m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 31: 200m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 32: 100m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 33: 100m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 34: 400m wisselslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 35: 400m wisselslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 36: AFLOSSING 4x100m wisselslag gemengd (15-99 / )
Sessie 6: 6 - 2024-07-28 om 16:00 >>
Wedstrijd 37: AFLOSSING 4x100m wisselslag heren (15-99 / )
Wedstrijd 38: AFLOSSING 4x100m wisselslag dames (15-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) | 7 | 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:29.03 | 2023-02-11 - Antwerpen (50) |
15 | 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:01.82 | 2023-07-14 - Antwerpen (50) | |
17 | 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:33.52 | 2024-04-19 - Antwerpen (50) | |
28 | 50m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:37.99 | 2024-03-03 - Gent (Rozebroeken) (50) | |
30 | 200m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:18.50 | 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
32 | 100m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:13.99 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 5 | 200m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:30.58 | 2023-07-22 - ANTWERPEN (50) |
7 | 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:29.56 | 2024-04-21 - Antwerpen (50) | |
15 | 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:04.00 | 2024-04-20 - Antwerpen (50) | |
17 | 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:32.89 | 2024-04-19 - Antwerpen (50) | |
32 | 100m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:09.99 | 2023-07-21 - ANTWERPEN (50) | |
Verspecht Lien (ZCK/22092/08) | 32 | 100m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:16.45 | 2024-02-04 - Antwerp (50) |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 1 | 400m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 05:06.56 | 2023-07-22 - ANTWERPEN (50) |
9 | 100m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:22.86 | 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
19 | 200m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:59.66 | 2023-07-23 - ANTWERPEN (50) | |
28 | 50m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:37.86 | 2024-04-21 - Antwerpen (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
- trainer: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
- trainer: Van Den Broeck Michaël (ZCK/10026/81)
Sessie 1 - 2024-07-26 om 08:30 >>
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)
Sessie 2 - 2024-07-26 om 16:00 >>
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)
Sessie 3 - 2024-07-27 om 08:30 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 4 - 2024-07-27 om 16:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 5 - 2024-07-28 om 08:30 >>
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)
Sessie 6 - 2024-07-28 om 16:00 >>
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)