16/07/2024 - Zaventem
Recordpoging
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: open water- Organisator: SCZ
- Adres: Grote Daalstraat 2, 1930 Zaventem (Opgelet! parking is blauwe zone OOK op zondag, parkeerschijf telt voor 11u!)
- Informatie: enkel voor stagedeelnemers ifv selectie trainer, late namiddag
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam
* Gevorderden A
* Gevorderden B1
* Gevorderden B2
* Officials
* Pré-selectie A
* Pré-selectie B
* Selectie
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: € per start
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 16u45 | |
Inzwemmen: | 17u00 | |
Aanmelden officials: | 17u15 | |
Wedstrijd: | 18u00 |
Documenten
* Voorprogramma SCZ 16072024.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2024-07-16 om 18:00 >> SCZ Recordpoging 2024
Wedstrijd 1: 400m vrije slag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 2: 400m vrije slag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 3: 200m rugslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 4: 200m rugslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 5: 100m vlinderslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 6: 100m vlinderslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 7: 100m schoolslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 8: 100m schoolslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 9: 200m vrije slag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 10: 200m vrije slag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 11: 200m wisselslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 12: 200m wisselslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 13: 100m rugslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 14: 100m rugslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 15: 200m schoolslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 16: 200m schoolslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 17: 200m vlinderslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 18: 200m vlinderslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 19: 100m vrije slag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 20: 100m vrije slag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 21: 100m wisselslag heren (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Wedstrijd 22: 100m wisselslag dames (11-12 / 11-12 / 13-14 / 13-14 / 15-16 / 15-16 / 17-99 / 17-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |