19-21/07/2024 - Antwerpen (Wezenberg)
Belgisch Zomerkampioenschap Jeugd
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Belgisch Kampioenschap (BK)- Organisator: KBZB
- Adres: Desguinlei 17, 2018 Antwerpen
- Informatie: enkel voor stagedeelnemers, enkel voor wedstrijdnummers waar een B(J)K-limiet voor behaald werd. enkel voor geboren in 2010-2013.
15/06/24: voorlopige inschrijvingsversie online
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam
* Gevorderden A
* Gevorderden B1
* Gevorderden B2
* Officials
* Pré-selectie A
* Pré-selectie B
* Selectie
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 126 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 6u45 | |
Inzwemmen: | 07u00-08u15 | 12u30-13u45 |
Aanmelden officials: | 7u15 | |
Wedstrijd: | 8u30 | 14u00 |
Documenten
* 1047.pdf
* 1301.pdf
* 1302.pdf
* 1303.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2024-07-19 om 08:30 >>
Wedstrijd 1: 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 2: 200m rugslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 3: 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 4: 100m rugslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 5: 100m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 6: 400m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 7: AFLOSSING 4x100m wisselslag gemengd (11-12 / )
Wedstrijd 8: AFLOSSING 4x100m wisselslag gemengd (13-14 / )
Sessie 2: 2 - 2024-07-19 om 14:00 >>
Wedstrijd 9: 400m wisselslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 10: 200m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 11: 100m vlinderslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 12: 400m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 13: 100m rugslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 14: 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 15: AFLOSSING 4x100m vrije slag heren (11-12 / )
Wedstrijd 16: AFLOSSING 4x100m vrije slag dames (13-14 / )
Sessie 3: 3 - 2024-07-20 om 08:30 >>
Wedstrijd 17: 400m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 18: 200m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 19: 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 20: 200m wisselslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 21: 100m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 22: 1500m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 23: 200m rugslag dames (13-13 / 14-14 / )
Sessie 4: 4 - 2024-07-20 om 14:00 >>
Wedstrijd 24: 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 25: 200m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 26: 100m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 27: 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 28: 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 29: AFLOSSING 4x100m wisselslag heren (11-12 / )
Wedstrijd 30: AFLOSSING 4x100m vrije slag dames (11-12 / )
Wedstrijd 31: AFLOSSING 4x100m wisselslag heren (13-14 / )
Sessie 5: 5 - 2024-07-21 om 08:30 >>
Wedstrijd 32: 400m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 33: 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 34: 100m vlinderslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 35: 800m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 36: 100m rugslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 37: 200m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 38: 100m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 39: AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (11-12 / )
Wedstrijd 40: AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (13-14 / )
Sessie 6: 6 - 2024-07-21 om 14:00 >>
Wedstrijd 41: 200m wisselslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 42: 100m schoolslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 43: 200m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 44: 100m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 45: 100m schoolslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 46: AFLOSSING 4x100m wisselslag dames (11-12 / )
Wedstrijd 47: AFLOSSING 4x100m vrije slag heren (13-14 / )
Wedstrijd 48: AFLOSSING 4x100m wisselslag dames (13-14 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aelbrecht Juliette (ZCK/22117/13) | 3 | 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 03:17.47 | 2024-01-28 - Antwerp (50) |
19 | 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:27.78 | 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
27 | 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 06:17.11 | 2024-01-27 - Antwerp (50) | |
33 | 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:17.99 | 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
Bakx Warre (ZCK/12095/10) | 14 | 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:16.36 | 2023-04-30 - Aalst (50) |
18 | 200m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:44.48 | 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
24 | 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:34.59 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
38 | 100m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:14.96 | 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 13 | 100m rugslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:17.45 | 2024-02-03 - Antwerp (50) |
23 | 200m rugslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 02:54.94 | 2023-07-14 - Antwerpen (50) | |
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) | 3 | 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 03:14.83 | 2024-01-28 - Antwerp (50) |
19 | 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:32.04 | 2024-01-27 - Antwerp (50) | |
27 | 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 06:09.92 | 2024-01-27 - Antwerp (50) | |
33 | 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:18.85 | 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michaël (ZCK/10026/81)
- trainer: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
Sessie 3 - 2024-07-20 om 08:30 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 4 - 2024-07-20 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 5 - 2024-07-21 om 08:30 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 6 - 2024-07-21 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)