12-14/07/2024 - Antwerpen (Wezenberg)
Vlaams Zomercriterium
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Vlaams Kampioenschap (VK)- Organisator: VZF
- Adres: Desguinlei 17, 2018 Antwerpen
- Informatie: enkel voor korte stagedeelnemers, enkel voor wedstrijdnummers waar geen B(J)K-limiet voor behaald werd (reële inschrijftijden)
15/06/24: voorlopige inschrijvingsversie online
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam
* Gevorderden A
* Gevorderden B1
* Gevorderden B2
* Officials
* Pré-selectie A
* Pré-selectie B
* Selectie
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 392 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 6u50 (?) | |
Inzwemmen: | 07u15-08u15 | 12u45-13u45 |
Aanmelden officials: | 7u30 | 13u00 |
Wedstrijd: | 08u30 | 14u00 |
Documenten
* vzc24_uitnodiging.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2024-07-12 om 08:30 >>
Wedstrijd 1: 200m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 2: 200m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 3: 100m rugslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 4: 400m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 5: 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 6: 50m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 7: 50m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 8: 400m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 9: AFLOSSING 4x50m wisselslag dames (11-14 / )
Sessie 2: 2 - 2024-07-12 om 14:00 >>
Wedstrijd 10: 200m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 11: 200m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 12: 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 13: 400m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 14: 200m wisselslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 15: 50m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 16: 50m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 17: 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 18: AFLOSSING 4x50m wisselslag heren (11-14 / )
Sessie 3: 3 - 2024-07-13 om 08:30 >>
Wedstrijd 19: 100m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 20: 100m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 21: 200m wisselslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 22: 200m rugslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 23: 100m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 24: 200m wisselslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 25: 100m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 26: 100m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 27: 100m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 28: 100m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 29: 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 30: AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (15-99 / )
Sessie 4: 4 - 2024-07-13 om 14:00 >>
Wedstrijd 31: 100m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 32: 100m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 33: 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 34: 200m rugslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 35: 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 36: 200m wisselslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 37: 100m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 38: 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 39: 100m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 40: 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 41: 50m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 42: AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (15-99 / )
Sessie 5: 5 - 2024-07-14 om 08:30 >>
Wedstrijd 43: 200m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 44: 100m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 45: 100m vlinderslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 46: 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 47: 200m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 48: 50m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 49: 100m rugslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 50: 100m schoolslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 51: AFLOSSING 4x50m wisselslag dames (15-99 / )
Wedstrijd 52: AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-14 / )
Sessie 6: 6 - 2024-07-14 om 14:00 >>
Wedstrijd 53: 200m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 54: 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 55: 100m vlinderslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 56: 200m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 57: 200m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 58: 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / )
Wedstrijd 59: 100m rugslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 60: 100m schoolslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 61: AFLOSSING 4x50m wisselslag heren (15-99 / )
Wedstrijd 62: AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-14 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aelbrecht Juliette (ZCK/22117/13) | 55 | 100m vlinderslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:37.93 | 2024-03-16 - Bastogne (25) |
De Sitter Kira (ZCK/22115/12) | 12 | 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:32.15 | 2024-02-25 - Sint-Pieters-Leeuw (25) |
17 | 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 06:39.88 | 2023-10-22 - Tienen (25) | |
33 | 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 03:26.40 | 2024-03-17 - Bastogne (25) | |
38 | 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:26.24 | 2024-02-03 - Antwerp (50) | |
60 | 100m schoolslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:39.69 | 2024-02-03 - Antwerp (50) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 6 | 50m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:42.69 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) |
24 | 200m wisselslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:51.25 | 2024-05-26 - Tremelo (25) | |
29 | 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:34.94 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
31 | 100m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:30.46 | 2024-02-04 - Antwerp (50) | |
43 | 200m schoolslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 03:09.78 | 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
54 | 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:11.96 | ! BONUS ! 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
58 | 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:41.27 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 46 | 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 02:39.30 | 2023-07-15 - Antwerpen (50) |
Kennes Kylian (ZCK/12077/03) | 7 | 50m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:29.79 | 2024-02-04 - Antwerp (50) |
15 | 50m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:36.32 | 2024-02-04 - Antwerp (50) | |
19 | 100m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:25.98 | 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
41 | 50m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:28.08 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
44 | 100m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:01.27 | 2024-02-04 - Antwerp (50) | |
48 | 50m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:34.35 | 2023-07-15 - Antwerpen (50) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 1 | 200m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:30.68 | 2023-05-06 - Lago Gent Rozebroeken (50) |
16 | 50m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:34.81 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
20 | 100m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:19.66 | 2023-05-07 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
29 | 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:29.73 | 2023-02-11 - Antwerpen (50) | |
54 | 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:06.93 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
58 | 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:36.39 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) | 55 | 100m vlinderslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:37.78 | 2024-03-16 - Bastogne (25) |
60 | 100m schoolslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:46.73 | 2024-01-28 - Antwerp (50) | |
Reyniers Fien (ZCK/22114/11) | 14 | 200m wisselslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 03:15.96 | 2024-03-17 - Bastogne (25) |
23 | 100m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:24.54 | 2024-02-03 - Antwerp (50) | |
34 | 200m rugslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 03:08.03 | 2024-06-23 - Meise (25) | |
39 | 100m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:56.78 | 2024-02-03 - Antwerp (50) | |
46 | 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 02:55.63 | 2024-05-12 - Dilbeek (25) | |
49 | 100m rugslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:39.81 | 2024-02-03 - Antwerp (50) | |
57 | 200m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 03:47.33 | ! BONUS ! 2024-04-27 - Tervuren (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 7 | 50m vlinderslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:36.48 | 2023-04-30 - Aalst (50) |
15 | 50m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:34.95 | 2024-03-03 - Zwembad De Motte (25) | |
44 | 100m vrije slag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:02.05 | 2024-04-27 - Tervuren (25) | |
48 | 50m rugslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:35.24 | ! BONUS ! 2023-07-15 - Antwerpen (50) | |
53 | 200m schoolslag heren (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:55.35 | 2024-04-27 - Tervuren (25) | |
Van Hoomissen Chelsea (ZCK/22112/12) | 12 | 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:34.03 | 2024-02-03 - Antwerp (50) |
17 | 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 06:20.78 | 2023-12-16 - Aalst (50) | |
33 | 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 03:23.95 | 2023-12-16 - Aalst (50) | |
38 | 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:21.63 | 2024-02-03 - Antwerp (50) | |
55 | 100m vlinderslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:30.07 | 2024-03-16 - Bastogne (25) | |
60 | 100m schoolslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 02:02.78 | 2023-04-30 - Aalst (50) | |
Van den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) | 5 | 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 03:01.60 | 2023-12-16 - Aalst (50) |
13 | 400m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 05:32.89 | 2023-07-14 - Antwerpen (50) | |
27 | 100m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:39.92 | ! BONUS ! 2023-07-15 - Antwerpen (50) | |
35 | 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:14.25 | 2024-01-27 - Antwerp (50) | |
40 | 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:33.74 | 2023-07-14 - Antwerpen (50) | |
47 | 200m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 03:26.58 | 2023-10-14 - Leuven (25) | |
56 | 200m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:40.10 | 2024-01-28 - Antwerp (50) | |
59 | 100m rugslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:29.34 | ! BONUS ! 2023-07-16 - Antwerpen (50) | |
Verspecht Lien (ZCK/22092/08) | 1 | 200m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:29.65 | 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) |
11 | 200m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 02:50.40 | 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
16 | 50m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:34.90 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
29 | 50m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:31.17 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
37 | 100m vlinderslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:22.35 | ! BONUS ! 2024-05-04 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
54 | 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:07.91 | 2024-02-04 - Antwerp (50) | |
58 | 50m rugslag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 00:36.78 | 2024-01-07 - Wezenberg Antwerpen (50) | |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 54 | 100m vrije slag dames (15-15 / 16-16 / 17-17 / 18-18 / 19-99 / ) | 01:06.21 | 2024-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michaël (ZCK/10026/81)
- trainer: Van Den Broeck Michaël (ZCK/10026/81)
Sessie 1 - 2024-07-12 om 08:30 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 2 - 2024-07-12 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 3 - 2024-07-13 om 08:30 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 4 - 2024-07-13 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 5 - 2024-07-14 om 08:30 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 6 - 2024-07-14 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)