De meesten van de schoolgaande jeugd keek uit naar de langverwachte krokusvakantie. Voor zes van onze jeugdzwemmers betekende het begin van deze vakantie het eerste piekmoment van het jaar 2018! Ella, Dante, Matteo, Thomas, Renzo en Eline trokken naar de Wezenberg in Antwerpen om hen te meten met de Vlaamse jeugdtoppers van het moment.

Ella nam voor de eerste keer deel aan deze Jeugdkampioenschappen en deed dit voortreffelijk. Op al haar wedstrijden behaalde zij een besttijd. Sterk Ella !

Voor Thomas was het een eveneens een eerste deelname. Ook hier konden we op één uitzondering na, allemaal besttijden noteren. Op de 100 m vlinderslag behaalde hij zelfs een knappe 10e plaats.

Renzo was net voor de kampioenschappen ziek geworden. Maar toch probeerde hij het beste van zichzelf te geven en zwom nog mooie tijden.

Eline zwom een knappe 100 m vrije slag en werd hiermee 6 e bij de 13 jarigen. Haar 100 m vlinderslag was nog straffer. Met een sterke tijd van 1.11.73 viel ze spijtig genoeg net naast het podium en werd 4e ! Ze behaalde ook nog twee nieuwe A-tijden : op de 100 m vlinder natuurlijk en de 200 m vrije slag. Proficiat Eline !

Dante, de jongste van de broers De Valck, zwom ook allemaal naar sterke besttijden. Op de 400 m vrije werd hij knap 7 e, op de 200 m wisselslag 6 e en op de 100 m vrije slag 5 e! Spijtig dat je tenen de muur niet raakte bij je start op de rugslag 🙁 Op de 100 en 400 m vrije slag waren zijn knappe tijden  dan ook A-tijden.

Matteo tenslotte bezorgde onze club de verhoopte medailles. Hij behaalde GOUD en werd Vlaams Kampioen op de 1500 m vrije slag bij de 13 jarigen. Hij zwom naar het ZILVER op de 400 m wisselslag. En hij werd twee keer 4 e op de 200 m vrije slag en de 400 m wisselslag. A-tijden haalde hij op de 1500 m vrije slag, de 400 m wisselslag en de 200 m vrije slag. Zijn tijd van 5.32.81 op de 400 m wisselslag betekende eveneens een HAAI.

Proficiat Matteo !

Zo konden onze trainers met een tevreden gevoel naar huis gaan… Binnen 2 weken is het aan de groten …..

 

Sponsors
Facebook